Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
 
 
   

Enerģija ir informācijas kinētiskais stāvoklis.
INFORMĀCIJA UN ENERĢIJA IR VIENOTAS.
 
Katrs cilvēks ir garīga būtne, kas neskaitāmām smalkām enerģētiskām saitēm saistīta ar apkārtējo Visumu/ Universu. 
 
Smalkās, informāciju saturošās enerģijas no ārpasaules mūsu organismā nonāk, galvenokārt, caur hologrāfiskās projekcijas mezglu punktiem, ko mēdz saukt par čakrām (enerģētiskiem centriem). Cilvēka smalkie ķermeņi savieno mūsu ķermeņa šūnas ar enerģiju un informāciju vienotā sabalansētā organismā. Ar smalko ķermeņu palīdzību, katra šūniņa saņem visas domas, sajūtas, vēlmes un emocijas, nodrošinot cilvēka dzives darbību.
 
Viss ir enerģija un visu var koriģēt pareizi izmantojot enerģiju.  Jauna izpratne par ārējo un iekšējo pasauli padara mūs spējīgus apzināti kontrolēt un vadīt enerģiju.

Tikai nesen zinātnieki ir atzinuši, ka cilvēka apziņa var iedarboties uz biomolekulāriem mehānismiem, kas regulē cilvēka ķermeņa darbu. Apziņa ir smalkās enerģijas veids, kas saistīts ar fiziskā ķermeņa šūnu struktūru un ir viens no faktoriem, kas stimulē vai nu veselību vai slimību.
 
Mums ir jāatzīst fakts, ka gandrīz visi cilvēki pasaulē, lielākā vai mazākā  mērā ir neveseli. Slimo mums ne tikai fiziskais, bet arī enerģētiskais ķermenis. Slimība ir disbalans mūsu enerģētiski informatīvajā  ķermenī. 
 
Cilvēce pēdējā gadu tūkstotī gandrīz perfekti ir apguvusi prasmi strādāt ar fizisko ķermeni. Enerģētiski informatīvais ķermenis ir daudz svarīgāks nekā mūsu fiziskais ķermenis, jo ar to mēs ienākam šajā dzīvē, ar viņu mēs dzīvojam, ar viņu mēs aizejam un, diemžēl, dzīves gaitā mēs to bojājam.
 
Tas ir svarīgi arī tāpēc, ka fiziskā ķermeņa slimības sākotnēji sākas enerģētiski informatīvajā ķermenī. Visas problēmas mūsu dzīvē, piemēram, dažādas fiziskās un garīgās kaites,vilšanās, neapmierinātība,depresija, u.tt. - ir mūsu enerģētiskā ķermeņa nenormāla darba rezultāts .
 
Dziedināšana enerģētiskam ķermenim ir steidzami nepieciešama katram no mums. Diemžēl  zināšanas par enerģētisko ķermeni un patiesi zinoši zinātāji šajā jomā ir ļoti maz. Cilvēki, kuri redz šo ķermeni, saņem informāciju vai izprot to, var strādāt ar to un koriģēt to. Vispārēju informāciju iespējams apgūt katram, lai sākotnēji varētu zināt kā palīdzēt dziedināt sevi un apkārtējos.

 
         

 
 


   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv