Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.


      Informatīvā medicīna.

Informatīvā medicīna, informatīvā dziedniecība ir  Vibrāciju medicīnas paveids. Informatīvā medicīna ir vienkārša, universāla un tai nav nekādu ierobežojumu tās pielietojamībā. Tā ir spējīga atjaunot cilvēka veselību bez jebkādu alopātisko zāļu kaitīgās iedarbības.

Mūsu sabiedrībā vislielāko negatīvo enerģētiski informatīvo iedarbību uz sevi veic pats cilvēks ar savām domām un rīcību. Visi izkropļojumi slimības veidā sākumā fiksējas cilvēka enerģētiskās struktūras informatīvajā laukā un tikai tad, kad ir sasniegts nepieciešamais potenciāls, pāriet uz fizisko ķermeni. Jebkura tēlaina un precīzi noformulēta doma, tāpat kā jebkura materiāla daļiņa satur sevī specifisku informācijas paketi. Piemēram, negatīvai domai sasniedzot zināmu apjomu, veidojas patstāvīga, negatīva domas forma, kas neatkarīgi veic savu negatīvo iedarbību. Iedarbības virziens un spēks  ir atkarīgs no uzkrātās/ieliktās informācijas. Šādu negatīvu iedarbību uz cilvēku oficiālā medicīna neatzīst un arī nespēj noteikt to cēloni, bet tas rada nopietnu fonu daudzām saslimšanām.

Bieži vien bioenerģijas zudumi rodas pie apzinātas, negatīvas domas raidīšanas  otram cilvēkam. Tautā to sauc dažādi. Gan par noskaudumu, noskatījumu, negatīvu vēlējumu, lāstu u.tt.  Tā visa rezultātā cilvēkam var bloķēties meridiāni (smalkie kanāli), enerģētiskie spēka centri (čakras) un tas neļauj orgāniem normāli funkcionēt. Informatīvā medicīna nav iedomājama bez hologrāfijas (enerģijas interferences paraugs), kas skaidro, ka katra daļiņa satur sevī informāciju par visu veselo, lai spētu radīt pilnu kopiju. Materiālā substance veidojas no neredzamās enerģijas, jeb informācijas plūsmas. Dziedinošā informācija tiek nodota pateicoties vibrācijām, frekvencēm, kas piemīt visam pasaulē. Iedarbojoties ar informāciju/frekvenci veidojas rezonanse un tiek sasniegts farmakoloģiskais efekts – atjaunojas cilvēka fizioloģiskās funkcijas. Katram starojuma daudzumam (kvantam) piemīt sava enerģija, ko var noteikt ar viļņa garumu. Bet viļņa izstarojums raksturojas ne tikai ar garumu, bet arī ar svārstību frekvenci. Cilvēka organisms spējīgs uzņemt tikai tādu starojumu (informāciju), kuru kvantiem piemīt piemīt noteikta enerģija. Šodien informatīvā medicīna plaši tiek pielietota distancētajā un kontakta dziedniecībā, homeopātijā, kristālu un krāsu terapijās, dažādu Radionic un citu aparātu pielietošanā, kas var ierakstīt un nodot tālāk svārstību viļņus. Visiem zināms fakts, ka alopātiskās zāles vienam orgānam palīdz , bet citu bendē. Ar informatīvās medicīnas aparātu palīdzību iespējams nolasīt jebkuru informāciju no ķīmiskām zālēm, visa veida izdalījumiem un pat vīrusa frekvences un pēc tam to pārnest uz ūdeni, asinīm, sāli vai ko citu un šo informāciju ievadīt organismā. Jau sen zināma patiesība, ka jebkuru vilni (frekvenci) var nodzēst ar tādu pašu vilni (frekvenci). Tieši tā arī strādā Informatīvā dziedināšana.

Par cik mūsu zemapziņa saprot tēlu un jūtu valodu, tad tās iespējas šajā ziņā ir neizsmeļamas. Informāciju var nodot video/audio formātā. Šādu metodi pasaulē zināmais ārsts, dr. Karls Simontons savā klīnikā izmantoja ar audzēju slimiem pacientiem. Viņš tiem skaidroja šo praksi un cilvēki paši strādāja ar sevi, kas galu galā deva labus rezultātus.

Ar informatīvās dziedināšanas palīdzību veiksmīgi var tikt galā ar dažādiem fobijiem, labot dažādas kļūdas uzvedībā, stājā, var ierakstīt pareizas tehnikas dažādos sporta veidos u.tt. un pat nodzēst daudz ko no negatīvās morfoģenētiskā lauka informācijas.
Neaizvietojama informatīvā medicīna ir pie dažādu galvas smadzeņu daļu bojājumiem, kā rezultātā ir bojāti runas vai kustību centri. Šādos gadījumos ar informācijas ievadīšanu iespējams radīt jaunu kustības vai runas zonu, kas par to atbildēs. Cilvēkam tas reāli ir pa spēkam. Tam nepieciešamas tikai dažas lietas - neatlaidība, zināšanas kā to darīt un ticība. Visu nosaka informācija smalkajā ķermenī, bet zemapziņa katram pati piemeklēs savus individuālos parametrus. Neviena medicīniskā zāle un pat fizioterapija to nespēj izdarīt.   Visur un viss ir informācija. Ir informatīvais lauks, kuram iespējams piekļūt dažādi. Ir gan zemes  gan kosmiskais informatīvais lauks. Pat vīrusi, baktērijas, sēnes , kas dzīvo mūsos un mums līdzās, izmanto to. Lai veiksmīgāk varētu tikt galā ar šiem radījumiem jāprot strādāt un domāt  ātrāk par viņiem. Jābūt apveltītam  ar netradicionālu domāšanu problēmu risināšanā. Tieši tāpat kā ne katras zāles palīdz, tā arī viena vai vairākas tehnikas var izrādīties par maz. Jābūt ļoti radošam, kā māksliniekam.   Fantoma sāpes arī ir informatīva rakstura pieraksta rezultāts, kas ierakstījies mūsu smalkajā ķermenī.

Jebkura informācija izmaina cilvēka apziņu. Pat katrs vārds, doma, emocijas iedarbojas un ietekmē mūsu ģenētisko kodu- DNS.

Vienkāršu Informatīvo dziedināšanu iespējams apgūt ikvienam. Nepieciešama tikai griba, motivācija un ticība.
 
                
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv